128. Kalamář s miniaturou

Francouzský kalamář s miniaturou dívky, kombinace malby, kovu, porcelánu a želvoviny, zdobeno plastickými dekory, zlacením a samotnou malbou miniatury uprostřed (nerozděláno)
Šířka: 18 cm, výška: 9 cm, hloubka: 10 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč