128. Krmení drůbeže
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1882
Šířka: 41 cm, výška: 56 cm, rámování: 78 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč