Snopy

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 35 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč