29. Na Velečce
Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 43 cm, výška: 35 cm, rámování: 64 x 71 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč