82. Chalupy

Autor: Václav Jícha
(1874 Bystřice nad Pernštejnem - 1950 Fryšava)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 52 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 48 x 56 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč