1086. Dívka za keři

Autor: Václav Matějíček
(1941 Lipník nad Bečvou - 2002 Přibyslav)

signováno a číslováno tužkou dole, paspartováno zaskleno a zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 37,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 76 x 56 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč