159. Starý pivovar - L formát
Autor: Václav Matějíček
(1941 Lipník nad Bečvou - 2002 Přibyslav)
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 100 cm, výška: 61 cm, rámování: 65 x 104 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč