Starý pivovar - L formát

Autor: Václav Matějíček
(1941 Lipník nad Bečvou - 2002 Přibyslav)

Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 100 cm, výška: 61 cm, rámování: 65 x 104 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč