352. Konvolut 2 ks - Pohled do krajiny a Trosky

Autor: Vladimíra Paterová
(1958 Zlín)

Konvolut dvou kolorovaných, lavírovaných kreseb, různé velikosti, signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973, 1974
Šířka: 70,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 43,5 x 90 cm

Konec dražby: 15.06.2021 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč