Pohled na zasněženou krajinu

Autor: René de Baugnies
(1869 Lovaň, Belgie - 1962 Ixelles, Belgie)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 23,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 29,5 x 35 cm

Konec dražby: 15.04.2019 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč