58. Stromy u pobřeží

Autor: Bo von Zweigbergk
(1897 Charlottenberg, Švédsko - 1940 Göteborg, Švédsko)

signováno na napínacím rámu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 74 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč