1290. Maschek A. - Horská krajina
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1918
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 36 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč