Chodská váza

ručně malovaná chodská keramika, neznačeno
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč