98. Konvolut 2 ks Grafik

Autor: Ludmila Markovová-Lojdová
(1943)

Signováno vpravo dole, jedna z grafik paspartována a zasklena, číslováno 10/30, datováno 1981. Ddruhá z grafik volný list 25 x 16 cm
Technika: lept
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč