Mezi stromy

Autor: Rudolf Haybach
(1886 Vídeň - 1983 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole a datováno nečitelně, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: nečitelně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 64 x 49,5 cm

Konec dražby: 18.06.2019 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč