105. Kytice ve váze - L formát
Autor: Wilhelm Thiele
(1872 Potsdam - 1939 Potsdam, Německo)
signováno vlevo dole, původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 85 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.06.2019 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč