109. Studie Hlavy

Autor: Joseph Ritter Von Leddihn
(1877 Rakousko - 1945)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 55,5 x 46 cm

Konec dražby: 18.06.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč