1300. Ležící dívka
signováno na plintě, patina poškozena
Materiál: keramika
Délka: 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč