110. Terč
Autor: Václav Pokorný
(1949 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 60 cm, výška: 81,5 cm, rámování: 84,5 x 63 cm
Konec dražby: 18.06.2019 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč