A.P. 1913

monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1913
Šířka: 47,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 47,5 x 62,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč