13. Dívky v krojích
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.10.2019 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč