37. Syn

Autor: František Kudláč
(1909 Horní Heršpice, Brno - 1990 Bratislava)

Signováno vlevo nahoře, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35,5 x 32,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:18 SELČ

Zbývá: 28d 10h 10m 57s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč