37. Syn
Autor: František Kudláč
(1909 Horní Heršpice, Brno - 1990 Bratislava)
Signováno vlevo nahoře, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč