Pohled do krajiny

signováno, datováno pravo dole tužkou, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč