13. Soukup František 1879-1957
olej na plátně, Krajina, sig. PD, poškozeno, rozměr 110 x 80 cm, rám poškozen 129 x 98 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč