13. Soukup František 1879-1957

olej na plátně, Krajina, sig. PD, poškozeno, rozměr 110 x 80 cm, rám poškozen 129 x 98 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč