13. V. Měchura - Zasněžené kopce

Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:08 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 9h 19m 50s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč