13. V. Měchura - Zasněžené kopce
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |