130. Hodiny 19.století

krbové hodiny ve stylu empíru, zlacené, na vrcholu plastika muže, chybí kyvadlo, bez záruky chodu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 900 Kč