130. Hodiny 19.století
krbové hodiny ve stylu empíru, zlacené, na vrcholu plastika muže, chybí kyvadlo, bez záruky chodu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč