131. J. K. Tyl
signováno uprostřed dole
Šířka: 22,5 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč