130. Japonská pohlednice
Japonská pohlednice s originální známkou, oboustraný tisk, nerámováno
Šířka: 13 cm, výška: 19,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč