1433. Ruce

Autor: Zdeněk Dvořáček
(1929 Šlapanice - 1988 Šlapanice)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 91 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč