12. Čutora
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramická nádoba na tekutinu, signováno zespodu, mnohá poškození
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč