17. Talíř s modrým dekorem 2 kusy
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramický nástěnný závěsný talíř, signováno zespodu, jeden lepený
Výška: 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč