19. Talíř s květinou
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramický nástěnný závěsný talíř, signováno zespodu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč