8. Houslista II.
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramická plastika, signováno zespodu
Výška: 21,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč