88. Pracovní únava
Autor: Petra Garabášová
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 72 cm, výška: 48 cm, rámování: 72,5 x 92,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč