1307. Chalupy v Jeseníkách
Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 90 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 98,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč