1441. Slunečnice
Autor: Ladislav Vořechovský
(1914)
signováno a datováno vpravo dole, rám mírně odřený
Technika: olej na sololitu, datace: 1961
Šířka: 47,5 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 78 x 57,5cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč