Slunečnice

Autor: Ladislav Vořechovský
(1914)

signováno a datováno vpravo dole, rám mírně odřený
Technika: olej na sololitu, datace: 1961
Šířka: 47,5 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 78 x 57,5cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč