92. Pohled na faru
Autor: Jaroslav Váchal
(1896 Kladno - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč