91. Pohled na faru

Autor: Jaroslav Váchal
(1896 Kladno - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72,5 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč