135. Kytice
Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 43 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 61,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč