Před chalupou

Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 44 cm, rámování: 58 x 64 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč