280. Před chalupou
Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 44 cm, rámování: 58 x 64 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč