1443. U nás v Kameničkách
Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 66 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 900 Kč