1321. Koně
Autor: Miloslav Fajmon
(1920 Telecí - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 21 x 27,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč