Koně

Autor: Miloslav Fajmon
(1920 Telecí - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 21 x 27,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč