131. Hodiny ve stylu empíru
Hodiny krbové ve stylu empíru, zlacené, na vrcholu plastika dívky, bez záruky chodu
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 600 Kč