131. Hodiny ve stylu empíru

Hodiny krbové ve stylu empíru, zlacené, na vrcholu plastika dívky, bez záruky chodu
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 600 Kč