131. Ikona - Kristus Pantokrator
Ruská ikona s malbou na dřevě, gravírovaná a zlacená. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Datace: 19. století
Šířka: 21,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč