Ikona - Kristus Pantokrator

Ruská ikona s malbou na dřevě, gravírovaná a zlacená. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Datace: 19. století
Šířka: 21,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč