131. Tání
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1979
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 93 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč