1311. Hory
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč