7. Člověk ať netrtí - L formát

Autor: Luděk Tichý
(1925 Praha - 2014)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a autorský štítek, rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 114

Konec dražby: 10.01.2023 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 700 Kč