4. Bílý šeřík

Autor: Josef Bulant
(1923 Jihlava - 2014 Jihlava)

signováno vpravo dole, paspartováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 35,5 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč